Gündem

Belediyeden çıkan AK Parti’ye geliyor

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanlığı haftanın her günü Seferihisarlı vatandaşları ağırlıyor. Problemlerine Seferihisar Belediyesinde muhatap …
AK Parti Seferihisar İlçe Başkanlığı haftanın her günü Seferihisarlı vatandaşları ağırlıyor. Problemlerine Seferihisar Belediyesinde muhatap bulamayan Seferihisarlılar, AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın’a sorunlarını dile getiriyor.
Seferihisar’da hizmet alamamaktan ve belediyede muhatap bulamamaktan şikâyet eden vatandaşlar çözümü AK Parti’de buluyor. Sorunlarının çözümünü belediyede bulamayan Seferihisarlılar AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Aydın ile paylaşıyor. Seferihisar’a hizmet etmek bizim öncelikli görevimiz diyen Başkan Aydın her cuma günü AK Parti Seferihisar İlçe Başkanlığında Seferihisarlılarla bir araya geliyor. Kapısının ayrım gözetmeksizin herkese açık olduğunu söyleyen Başkan Aydın, “Seferihisarlı hemşehrilerimizin bizi bir kardeşleri, abileri, dostları görüp dertlerini, tasalarını ve mutluluklarını paylaşması bizim için büyük mutluluk. Kimi zaman birlikte üzülüyor, dertleniyoruz kimi zamansa birlikte gülüyoruz. Bizim için önemli olan paylaşmak kederi de sevinci de paylaşıyoruz. Hemşehrilerimizi yapabileceğimiz ne varsa yapmadan, onları dinlemeden bu kapıdan çıkarmıyor ve asla geri çevirmiyoruz. AK Parti Seferihisar İlçe Başkanlığımızın kapısı hemşehrilerimizi için her gün açık. Gerek ben, gerek yönetim kurulumuzda görev alan arkadaşlarım hepimiz hemşehrilemiz için elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Hizmet ve samimiyet vurgusu
Seferihisarlı vatandaşların ardı gelmeyen, karşılığı olmayan sözlerden sıkıldığını dile getiren Başkan Aydın, “Seferihisarlılar tutulmayan sözler almak istemiyor. Yaparız denip yapılmayan her söz hemşehrilerimizde kırgınlık yaratıyor” diye konuştu. Hizmet ve samimiyet vurgusu yapan Başkan Aydın, “Bu kapıdan giren her bir vatandaşımıza aynı ilgi ve samimiyetle karşılık vermek bizim düsturumuz. İlgilendiğimiz her konunun sonucunu öğrenip hemşehrilerimize bizzat iletiyoruz. Hiçbir hemşehrimize yapamayacağımız sözler vermiyoruz. Biz daima sorunların en hızlı ve en doğru yolla çözülmesi için hareket ediyoruz” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu haberler de ilginizi çekebilir

sanatın klasik noktası

Keşfet