Türkiye

Diyarbakır caddeleri asfalta kavuştu

Diyarbakır’ın Bağlar ilçesi Bağcılar Mahallesi’nde bulunan Heskif, Nevruz ve Azadi caddelerinde yenileme çalışmaları tamamlandı. Express Haber …

Diyarbakır’ın Bağlar ilçesi Bağcılar Mahallesi’nde bulunan Heskif, Nevruz ve Azadi caddelerinde yenileme çalışmaları tamamlandı.

Express Haber / DİYARBAKIR (İGFA) – Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı, vatandaşlara daha konforlu bir ulaşım imkânı sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Çalışmalar kapsamında bin 370 metre uzunluk 25 metre genişliğe sahip Heskif Caddesi’ndede 2 bin 700 ton aşınma asfalt çalışması yapıldı. Azadi Caddesi’nde 600 metre uzunluğa 25 metre genişliğinde bin 250 ton aşınma asfalt çalışması tamamlandı.

Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı, asfalt çalışmaları tamamlanan Heskif ve Nevruz caddelerinde refüj ve kaldırımlarda peyzaj çalışması gerçekleştirdi.
Ekiplerin Azadi caddesindeki refüj ve kaldırımlarda ise ağaçlandırma ve yeşillendirme çalışmalarına devam ettiği öğrenildi.

Bu haberler de ilginizi çekebilir

sanatın klasik noktası

Keşfet

post-image
Gündem

#maraşdepremi

Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Pinterest'te paylaş İTÜ Jeoloji Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ziyadin Çakır, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremle ilgili “Deprem Doğu Anadolu Fayı’ndaki...
devamını oku