Spor

Festival Coşkusuyla Basketbol Tutkusu Bir Arada

Sneaks Up Basketbol Tutkunlarını Cheerz Festival’de Düzenlenecek Champs Of The Festival Basketbol Turnuvasına Bekliyor! Sokak ve spor …
Sneaks Up Basketbol Tutkunlarını Cheerz Festival’de Düzenlenecek Champs Of The Festival Basketbol Turnuvasına Bekliyor!

Sokak ve spor kültürünü içinde barındıran ve bu kültürü deneyimlemeye odaklı etkinliklere imza atan Sneaks Up, basketbol severleri festival eşliğinde iki gün sürecek eğlenceli bir turnuvaya davet ediyor. 24 Eylül Cumartesi ve 25 Eylül Pazar olmak üzere iki gün sürecek olan Champs Of The Festival Basketbol Turnuvası, muhteşem bir orman içinde yer alan şehrin en büyük etkinlik alanı olan Life Park’ta düzenlenecek.

Bu sene ilk kez 24-25 Eylül’de Life Park’ta gerçekleşecek olan Cheerz Festival’in sponsoru olan Sneaks Up, basketbol tutkunlarını eğlenceyle dolu bir festivalde ağırlayacak. İki gün sürecek Champs Of The Festival Basketbol Turnuvası’nda, toplamda 8 takım olmak üzere her bir takımda 3’er oyuncu yarışacak. İki gün sürecek olan turnuva, 18 yaş ve üzeri katılımcılara açık olup sneaksupcampus linkinde yer alan panel üzerinden katılım formunu doldurarak turnuvaya katılım sağlayan kişiler Cheerz Festival kombine bileti kazanacak.

Sneaks Up’ın festival boyunca düzenleyeceği diğer bir etkinlik ise ödüllü şut atış oyunu. Her bir yarışmacının 5 atış hakkı olacağı şut atış oyununda kazananları sürpriz hediyeler bekliyor. Ayrıca alanda bulunan kişiselleştirme atölyesi de her katılımcıya açık ve ücretsiz olacak.

Sneaks Up ile Festival Stilini Oluştur Hediye Bilet Kazan!

Heyecanla beklenen Cheerz Festival için Sneaks Up, 20 Eylül’e kadar festival butiğinden en yüksek tutarda alışveriş yapan ilk 50 kişiye 2 kişilik festival bileti hediye ediyor. Bu özel festival için bilet kazanmak isteyen Sneaks Up dostlarının, 20 Eylül’e kadar sneaksup sitesinde yer alan Festival Koleksiyonundan alışveriş yapmaları yeterli olacak.

Cheerz Festival

Champs Of The Festival Basketbol Turnuvası

Tarih: 24-25 EYLÜL

Saat: 12:00

Yer: Kazım Karabekir Paşa, Bahçeköy Cd. No:114, 34473 Sarıyer/İstanbul

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu haberler de ilginizi çekebilir

sanatın klasik noktası

Keşfet