Türkiye

Kütahya TARGID 2022’ye hazırlanıyor

Kütahya Belediyesi Ev Sahipliğinde, 7-9 Ekim 2022 tarihlerinde Kütahya Belediyesi’nde gerçekleştirilecek olan 6. Uluslararası Tarım, Gıda, Çevre …

Kütahya Belediyesi Ev Sahipliğinde, 7-9 Ekim 2022 tarihlerinde Kütahya Belediyesi’nde gerçekleştirilecek olan 6. Uluslararası Tarım, Gıda, Çevre ve Biyoloji Kongresi (TARGID2022) öncesinde kongre üyeleri Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret etti.

KÜTAHYA (İGFA) – 6. Uluslararası Tarım, Gıda, Çevre ve Biyoloji Kongresi (TARGID2022) Kütahya Belediyesi’nin ev sahipliğinde, Dumlupınar Üniversitesi, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi işbirliği gerçekleştirilecek.

7-9 Ekim 2022 tarihleri arasında programda koordinatörlüğü Prof. Dr. Ahmet Şekeroğlu, kongre başkanlarından Prof. Dr. Hasan Eleroğlu ve Prof. Dr. Muhammet Dönmez ile CNS Kongre Organizasyonları sorumlusu Mustafa Özcan, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a çalışma ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Işık, ziyaretçilere Kütahya’nın tarım sektöründe önemli bir yere sahip olduğunu hatırlatarak, çiftçilere ve tarıma verdikleri desteklerden bahsetti. Yapılacak olan kongrenin Kütahya ve bölge tarımına önemli katkı sağlayacağını inandığını ifade etti.

Kütahya’da bulunan tüm tarımsal kamu ve özel sektör temsilcileri ile çiftçilerimizin kongreye davet edildi.
Bu haberler de ilginizi çekebilir

sanatın klasik noktası

Keşfet