Ekonomi

Yatırım Danışmanı Gökhan Öztürk’ten Avrupa Birinciliği

Yatırım Danışmanı Gökhan Öztürk’ten Avrupa Birinciliği Gayrimenkul yatırım danışmanlığı mesleğinde yıllardır hizmet veren ve Ankara’da birçok …

Yatırım Danışmanı Gökhan Öztürk’ten Avrupa Birinciliği

Gayrimenkul yatırım danışmanlığı mesleğinde yıllardır hizmet veren ve Ankara’da birçok projede imzası bulunan Gökhan Öztürk, geçtiğimiz Haziran ayında gerçekleştirdiği satış rakamları ile Avrupa’da 30 bin Gayrimenkul Profesyoneli arasından sıyrılarak Remax Europe tarafından birinci seçildi.

Yatırımcılarla, gayrimenkul portföylerini oluşabilecek her türlü riski en aza indirgemeye çalışarak hizmet verdiğini belirten Remax Plus Gayrimenkul Yatırım Danışmanı Gökhan Öztürk, yeni hedefinin Dünya sıralamasına girmek olduğunu söyledi.

12 yıldır gayrimenkul sektörüne kurumsal çözümler ürettiğini dile getiren Öztürk, “ Danışmanlar, gayrimenkulleri kendi portföylerine alırlar ve bu sayede istedikleri satıcı kitlesine ulaşabilmenin farklı yollarını stratejik olarak belirlemeye çalışırlar. Gayrimenkul yatırım danışmanları, yapılacak yatırımın ne gibi faydalar sağlayacağını öngörerek yatırımcılara önerilerde bulunan ve ortaya çıkabilecek her türlü riski en aza indirgemeye çalışan deneyimli kişilerdir” diye konuştu.

Sürecin profesyonel şekilde yürütülmesi gerektiğine dikkat çeken Gayrimenkul Yatırım Danışmanı Gökhan Öztürk, “Verdiğimiz hizmetin temel aşamaların haricinde, çok iyi yönetilmesi gereken bir süreç daha var. Hem satıcının hem de alıcının motivasyonunu düşürmeden, varsa psikolojik yaklaşımları göz önünde bulundurmalı, başından sonuna kadar süreci profesyonel bir şekilde yönetmeliyiz. Uzun yıllardır yatırımcılarım ile kurduğum ilişkilerimin temelini, güven ve dostluk bağlarıyla besledim. Sanıyorum ki bu doğru iletişim, bugün bana 30 bin profesyoneli geride bırakma başarısını getirdi. Avrupa’daki birinciliğin gururu, yatırımcılarımın bana olan güveni ve desteği ile bir sonraki hedefimi biraz daha büyüterek Dünya sıralaması olarak belirledim. Bu vesile ile meslek hayatım boyunca ‘Gökhan Öztürk’ ismine güvenerek yanımda olan tüm yatırımcılara gönülden teşekkür etmek isterim”
Bu haberler de ilginizi çekebilir

sanatın klasik noktası

Keşfet