Eğitim

Hisar Okulları’nın her yaş grubundan öğrenciye yönelik düzenlediği, kendilerini spordan sanata 5 farklı branşta geliştirebilecekleri Hisar Akademi Göktürk’te başlıyor.

Hisar Akademi 24 Eylül’de Kapılarını Açıyor! Hisar Okulları, kurulduğu ilk günden beri her yaş grubundan öğrenciye ilgi alanları doğrultusunda …

Hisar Akademi 24 Eylül’de Kapılarını Açıyor!

Hisar Okulları, kurulduğu ilk günden beri her yaş grubundan öğrenciye ilgi alanları doğrultusunda bilgi ve beceri edinme olanağı sağlamaya devam ediyor. 25 yılı aşkın tecrübeye sahip ve işi sadece öğretmenlik olan eğitimciler tarafından kurulan Hisar Akademi, 2022 – 2023 Akademik Yılında dört yaş üstü tüm çocukların katılabileceği spor, müzik, performans sanatları, görsel sanatlar ve çeşitli atölye çalışmalarının yer aldığı, tüm ailelere açık ücretli bir hafta sonu programı sunuyor.

Hafta sonu programları tüm aile bireylerinin katılımına uygun
Oluşturulan hafta sonu programları, tüm aile bireylerine hitap eden faaliyetlerle eğlenerek çocuklara yeni deneyimler kazandırmayı; bilgi ve becerilerini geliştirmeyi amaçlıyor. Çok yönlü branşlar içeren akademide sevilen uzakdoğu sporu aikidodan baleye, cimnastikten seramik atölyesine kadar yapılan geniş bir yelpazede yürütülen derslerde, katılımcılar alanında uzman eğitmenlerle bir araya gelip uluslararası standartlarda çalışmalar yapılıyor.

Müzik dersleri katılımcılarına dünya çapında geçerli sertifikalar

Hisar Akademi’de müzik dersleri katılımcıların seçtikleri müzik branşında kendilerini geliştirmelerini sağlayan bir program sunuyor. Derslerde ilerlemek isteyen katılımcılar, Hisar Akademi aracılığıyla Royal Academy ve London College of Music (LCM) programlarına katılıp dünya çapında geçerli olan sertifikalara sahip olabiliyorlar.

Online kayıt sürecinin başladığı Hisar Akademi, 24 Eylül 2022 Cumartesi günü velileri bilgilendirmek amacıyla kapılarını açıyor.

Program Detayları :

SPOR

Aikido (5-16 yaş)

Kick Boks (8 yaş ve üzeri)

Basketbol (5 yaş ve üzeri)

Tenis (6 yaş ve üzeri)

Voleybol (6 yaş ve üzeri)

Futbol (6 yaş ve üzeri)

Cimnastik (4 yaş ve üzeri)

Cross Kids – Temel Hareket Eğitimi (6 yaş ve üzeri)

MÜZİK

Hisar Akademi bünyesindeki müzik branşları: Davul, vokal şan, keman, klasik gitar, bas gitar, elektro gitar, piyano ve çello.

Hisar Akademi bünyesinde Royal Academy of Music branşları: Klasik gitar, keman, piyano ve vokal şan.

Hisar Akademi bünyesinde London College of Music branşları: Klasik gitar, keman, piyano, vokal şan ve davul.

GÖRSEL SANATLAR

Seramik (6 yaş ve üzeri)

Renkli Resim Teknikleri (5-9 yaş)

SAHNE SANATLARI

Klasik Bale (5 yaş ve üzeri)

Dans (5 yaş ve üzeri)

Yaratıcı Drama (4-8 yaş)

İngilizce Drama (6-9 yaş)

Masallar Dünyasına Yolculuk (4-7 yaş)

Müzikal (10-13 yaş)

ATÖLYE ÇALIŞMALARI

Vex IQ: Carnegie Mellon Robotics Academy tarafından hazırlanmış müfredat ile VEX IQ setlerini kullanarak öğrencilerimiz farklı robotlar tasarlar, inşa ederler ve programlar. 7 yaştan itibaren başlayacak eğitimlerimizde, yaş ve tecrübeye göre yapılacak gruplarla her seviyeden ilkokul ve ortaokul öğrencisi kendini geliştirebileceği takımlarla çalışır; böylece takım çalışması ve işbirliği konusunda da tecrübe kazanır.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu haberler de ilginizi çekebilir

sanatın klasik noktası

Keşfet